KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 14257213
nr 1425 7213
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Signerad, numrerad 18/310, daterad -55. Bildmått: 38x32 cm, yttermått inklusive ram: 55x46 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 oktober 2021
kl 19:03:38
12/10 16:33:58
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén